Hakkımızda

Vizyonları gerçekleştirmenin en kolay yolu lider markayı kullanmaktır, Şirket olarak amacımız en iyi olanı, daha da iyileştirmek. 

Endüstriyel akü, şarj sistemleri ve enerji verimlilik çalışmaları satış ve servis faaliyetleri alanında hizmet vermekteyiz. Endüstriyel tesisler başta olmak üzere depolanabilir enerji sistemlerinin tamamına uygun ürün ve çözümlerimiz bulunmaktadır. 

Ürün ve Hizmetlerimiz

Deep Cycle Blok Battery and Charger :
Endüstriyel temizlik makineleri, yükseltici platform, marin, solar, golf araçları ve engelli araçları için tasarlanmış hızlı şarj olabilen ve uzun ömür beklentili blok akü ve şarj cihazları sistemleri ile ilgili alanımızdır. İhtiyacınız olan doğru enerji çözümü için 4 faklı özellikteki akü ve şarj cihazlarımızdan uygulamaya yönelik tercihinizde yaşanılan teknik problemleri kolayca çözebilirsiniz.

Motive Power:
Tahrik gücü ile çalışan forklift, transpalet tipi iş makinelerinin akü ve şarj sistemleri ile ilgili alanımızdır. Lojistik, depolama ve fabrika üretim hatlarında hareketli araçlarda kullanılan tüm iş makinelerinin enerji çözümlerine dair yüksek teknolojili ürünlerimiz ve çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Reserve Power:
Sabit tesislerde kullanılan kesintisiz güç kaynağı ve kritik enerji ihtiyacı olan durumlarda kullanılan ürünlerimizin olduğu alanımızdır. Bu ürünler kesintisiz güç kaynakları, kesici grupları, Telekom uygulamaları, baraj ve enerji çevrim santralleri gibi alanlarda yüksek verimlilik içeren çözümler sunmaktadır.

Battery Charger Systems :
Akülerin şarj işlemleri için kullanılan yüksek verimli ürün ve çözümlerimizin olduğu alanımızdır. Yeni
teknoloji ve yüksek verimli ürünlerimiz ile enerji verimliliği, akü performans ve ömürlerinde önemli ölçüde
kazanımlar sağlayabilirsiniz.

Eğitim ve Danışmanlık:

Firmanızda bulunan akü ve şarj sistemleri ile ilgili;
Eğitim, saha analizi, iş güvenliği analizi ve akü şarj alanı dizayn alanlarında uluslararası tüm normlara uygun şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.